Luxusní Nokia 8800

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 7. 4. 2005 20:21

Tak jak se Vám líbí nový luxusní mobil od Nokie? Mě teda trošku zklamal. Čekal jsem tenký mobil ostrých tvarů, ale tohle mi připomíná hračku prodávanou našimi čoboly v pohraničí. Navíc za takový prachy? To je teda luxus. RAZR je u mě daleko hezčí. 8)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 7. 4. 2005 20:25

Jasně, razr mě taky přijde podstatně hezčí, a stojí méně než polovinu.
Kdyby tak Motorola udělala nástupce V3 se symbianem (no, Motorola spíš s Windowsem) a paměťovými kartami :oboze , to by byl mobil... :tleskani
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 7. 4. 2005 20:55

jj souhlasím s vámi.N8800 se značně nepovedla.Připadne mi to jak u trhovců výmněnej kryt na 3310 v imitaci na 8850 :? Za tolik peněz.Zdá se mi, že Nokia udělala přesnej opak přísloví ,,za málo peněz hodně muziky''
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mu.mi 7. 4. 2005 21:03

N 8800 je náhrada za N8910 a je to na ní vidět. Vzhledem k tomu, že je to luxusní model, tak je třeba počítat s tím, že bude mírně konzervativní, ale trochu uvolnění v tvrdém designu, by mu neuškodilo.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 7. 4. 2005 21:10

Nic moc,hnusny neni,ale pekny taky ne a platit jen za luxus se mi ted opravdu nechce,joo kdyby to byl alespon poradne nabuseny telefon, 2mpx,pametovky,OS Symbian,mp3,EDGE,BT,INFR,velka rychlost,temata.........atd vsak vite treba by mel stat normalne rekneme 18 000 kvuli te vybave tak by nebylo zas tak hrozne (pro nekoho) si priplatit za luxus,ale takhle....
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aznoH 7. 4. 2005 21:38

Na pohled vypadá docela dobře, kovový povrch vypadá elegantně, i když na něm budou asi vidět otisky prstů. Vysunovací kryt mi připomíná starší N7110. Velikost telefonu je tak akorát.
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 7. 4. 2005 22:07

Mě se docela líbí - ale zatím jedinou vadu na kráse vidím skutečně v tom lesklém povrchu...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 7. 4. 2005 22:36

mě se libí, fce má dobrý, cena na luxusní model optimální, aspon s tim nebude litat každej blbec, jako s razrem, musim nokii pochválit
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod webman 8. 4. 2005 10:45

mne sa tiez nepaci, preto nad nou nemusim ani rozmyslat. urcite pride nieco lepsie.
webman
Junior

Odeslat příspěvekod vipburgr 8. 4. 2005 14:00

1) Telefon mi přijde ošklivý.....
2) Přítomnost rádia hodnotím kladně...
3) Škoda paměťové karty, ale to se překousne...
4) Displej vypadá dobře, ale na luxusní stylový telefon je docela malý...
5) Cena je tak neskutečně přemrštěná, až se mi z ní dělá špatně!!!
S700i stála poprvé 22.490Kč a to je roooooozhodně mnohem lepší...
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 8. 4. 2005 14:39

To víš, za luxus se platí. Proto většina lidí si myslí, že co je luxusní, musí být taky nekřesťansky drahé.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 8. 4. 2005 21:09

Rozhodne hezci, nez Razr. Az nebudu vedet, co s penezma, tak si ji klidne koupim...
Slusela by ji klavesnice neco na zpusob S65.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 8. 4. 2005 22:22

tOplOaDer píše:To víš, za luxus se platí. Proto většina lidí si myslí, že co je luxusní, musí být taky nekřesťansky drahé.
Naposledy upravil tomashl dne 9. 4. 2005 20:19, celkově upraveno 1
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 8. 4. 2005 23:11

tomashl píše:proč nekřesťansky, 9210i se taky kupovala za 45k, ale to sme někde jinde, ten telefon neni určenej pro každýho, já bych viďel srovnán=i v autech, Rollce Royce a Maybach taky neni pro každýho a za exkluzivitu se platí, připitoměnil meďourem, bmw, audi jezdí strašně moc lidí, i když to jsou taky pěkný, luxusní, silný auta, prostě RR a MB jsou špičky luxusu, proč myslíš, že když si je koupiš, tak si musiš platit ještě řidiče :wink::/quote]

No jo, právě že to není pro každýho. Proto říkám, že za luxus se platí. S tím Maybachem přesně vím, jaký to je. Sestra si našla američana, a jeho děda to založil, takže příjmení Maybach asi budu mít v rodině. Navíc když v tom oba dva jezděj, tak mi to vůbec nevadí, když se svezu taky. 8)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 9. 4. 2005 19:35

Sve oblibence si i pres svou cenu urcite najdede.
Gloe
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků