T-Mobile a SMS zdarma: budete SMSkovat jako o život?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik pošlete SMSek zdarma?
Budu SMSkovat jako o život 34 %  40%  [ 34 ]
Textovek pošlu jako obvykle 32 %  37%  [ 32 ]
Akce mě nezajímá, SMSky nepíšu 19 %  22%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 85

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 19. 8. 2005 22:19

Zajímalo by mě, kolik jste poslali nebo pošlete SMS zdarma v rámci akce, kterou operátor přichystal v rámci oslavy toho, že se stal jedničkou na trhu?

Setkali jste se po dobu trvání akce 20. - 21.8. 2005 s nějakým problémem, který by byl způsobený lokálním přetížením sítě, nebo SMS centra?
Naposledy upravil Zdeněk L. dne 20. 8. 2005 12:14, celkově upraveno 1
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rockham 19. 8. 2005 23:09

Zatim mám 4 ale začnu makat. V pondělí dám vědět.
peace
rockham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 19. 8. 2005 23:21

Ja mam sice oskara, ale myslim si, ze lidi zas tech sms tolik neposlou, vzdyt co by jste chteli taky porad psat? A vzhledem k tomu, ze ne kazdy ma t-m tak ne kazdy jim bude odpovidat ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frtacker 20. 8. 2005 00:46

No kdyz slavits T-MOBILEM tak poradnea myslim ze se na to T-mobilepripravil. Jen doufam ze nam rekne kolik SMS seza vikend poslalo a nebo se na to nekdo zepta aspon tady z mobilmanie! jako ja jsem zatim poslal jenom 150SMS ale jsem zvedav kolik bude rekord a tipuji ze za vikend se odesle celkem +- 14.240.000 SMS






No určitě budu smskovat jako o život! Ale hodili by se takove akce častěi!!!


jak by to asi dopadlo kdyby takovou akciudělali všichni operatoři v jeden den????
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod frtacker 20. 8. 2005 01:01

Za denvet minut 4 SMS kdyby to tak slo porad bylo by to slusne cislicko----------------------------------------
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod a123b 20. 8. 2005 01:10

585 SMSek.
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod frtacker 20. 8. 2005 01:19

Toz ty jsi teda blazen a tos posilal jako co normalni sms nebo kraviny typu

1. sms cus

2. sms jak se vede

3. sms napis




ja mam namysli normalni sms ktere zaplni znacnou cast z 160 znaku
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod frtacker 20. 8. 2005 01:23

Jo a jak to pocitas??
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod a123b 20. 8. 2005 01:49

Na mobilu mám počítadlo SMS. Užitečná funkce, většina SMSek byla plných.
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod btw 20. 8. 2005 02:21

Sice TM nemám, ale i kdybych měl tak se frekvence mnou odesílaných sms moc nezvýší. Kolikrát má problém provolat Odepiš u Oskara a volné minuty u GO DN. Ale sem tam se mi líbí akce typu jak je teď u ET "víkendové volání zadarmo", pominuli zavádějící název, jako fandové mobilních technologií jsme ve 4 lidech vyzkoušeli jeden víkend konferenci a paráda. To samé jsme dřív zkoušeli u Oskara. Jednu dobu to mělo velké opodstatnění, hlavně když se zařizovala svatba, spousta lidí měla jako soukromého operátora Oskara a kolikrát jsem sloužil jako ústředna, resp. propojoval jsem hovory jako konferenci :D Jinak mě to ale neosloví.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d_Hemon 20. 8. 2005 05:59

jsme ve 4 lidech vyzkoušeli jeden víkend konferenci a paráda
d_Hemon
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 20. 8. 2005 06:35

No, ja TM nemam, ale kdybych mel v supliku od nej nakou simku, tak bych pripojil foun pres kabel ke kompu a hned bych SMSkoval o 106. Jinak neposilam SMS skoro vubec, tak bych si vyzkousel, jaky to je, bejt SMS maniakem. A kdyz TM rozdava, tak nevidim duvod proc treba vsem lidem co mam v adresari jen tak nepoprat pekny den :D
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mafa 20. 8. 2005 06:41

Když má teda ty sms zadarmo.Tak proč mi za ně odečetl kredit.Posilal sem hned kolem jedne 2 sms kamosovy.A obě mi odečetl.
Mafa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 20. 8. 2005 06:59

Mně to nic neodečítá. Neposílals to do zahraničí nebo na Info? A jseš si 100% jistej, že máš T-Mobile? :lol:
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JobiWeb.Net 20. 8. 2005 07:09

Jo tak smskuju pres Nokia Phone Editor , kdyz z T-Zones to nejde gratis...
Zatim SMS chodi s mensim zpozdenim druhe strane.. To jsem zvedavy , jak to bude odpoledne..

To: XXTeens
Jezis, tak to asi omezi SMS jen na velikost kreditu a po akci Ti kredit navysi, no hruza!!!!!
Jeste, ze mam T-MOBILE Partnera...
JobiWeb.Net
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků