Vodafone - vrácení jistiny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 25. 12. 2006 20:57

Ahoj,mám tento problém. 5.11. Jsem zadal Vodafonu změnu z tarifu na kredit a žádal jsem vrácení jistiny. Prý ano pošlou. No 30.11. mi řekli že nic neposilaji a zadali to znovu. Po několika urgencích mi 15.12. řekli že jsem jim 5. vůbec nevolal a že jsem žádal až posledního listopadu. No to mě porazilo. Ale navíc to již prý 15. poslali a já nemám stále v bance nic. Podle jejich podmínek to mají odeslat do 30 dnů,když to jde převodem. Poradite někdo co mám dělat??

//ales76: Upraven název.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomik 25. 12. 2006 21:42

No nenadelas nic. Nic nez jim tam opakovane volat a stezovat si. Ale to je u vsech opu stejne, jinde to byva jeste horsi.
Mne treba rekli letos v cervenci, ze mi poslou jistinu do dvou mesicu a nemam ji doted - ale vubec jsem to neurgoval, zatim ji nepotrebuji, nechce se mi s tim ted nervovat.
tomik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 25. 12. 2006 21:43

Operátoři používají poslali pro dva termíny. Jedním je skutečně odeslání a druhým jen pouhé vystavení vratky. Tedy doporučuji zjistit. Mne od chvíle kdy to údajně odeslali přišly peníze přesně za 14dní na účet. Ovšem od chvíle kdy to opravdu odeslali přišly do dvou...:-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 25. 12. 2006 22:09

No říkají že to poslali do banky. Ptal sem se jich několikrát a několika. Poprvy mi řekli ale že to dostanou nějaké jejich aplikace ale to mi teď řekli že je nesmysl. No tak nevím asi to teprve cestuje u nich, i když říkají něco jiného. A prý neustále pracují na zdokonalení systému vrácení:-) Tomu asi nikdo nevěří:-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 26. 12. 2006 04:22

Ve vracení jistin má VF skutečně bordel (a to je velmi slušně řečeno), mám to (bohužel) z vlastní zkušenosti. I operátorka si stěžovala, že ji furt zákazníci uhání, kde mají peníze a proč dostali vráceno jenom část jistiny (můj případ).
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kmoda 27. 12. 2006 05:40

Tak to jsem asi světlá vyjímka.Nikoho jsem nemusel uhánět,vše přišlo kdy mělo. :-)
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod XXTeens 27. 12. 2006 06:00

Vzhledem k tomu, v jaký finanční situaci Vodafone je, se nelze divit, že se nechce zbavovat hotovosti... :-)
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 27. 12. 2006 08:54

XXTeens píše:Vzhledem k tomu, v jaký finanční situaci Vodafone je, se nelze divit, že se nechce zbavovat hotovosti... :-) /quote]


NO TO JE GÓL > TO MŮŽE NAPSAT JEN TEN NEJVĚTŠÍ HOTENTOT NA SVĚTĚ! :mrgreen: :mrgreen: :!: :pozor2
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 27. 12. 2006 12:16

Mámě vrátili Volací jistinu automaticky po 6 měsících, poslali ji složenku. Bez problémů, má tarif 50 Naplno.

XXTeens: Jsi neskutečně trapný. Pokud nemáš nic k tématu, zdrž se svých ubohých komentářů. Děkuji.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 27. 12. 2006 13:30

Je to jak u koho. Znám také pár lidí, kterým to vrátili v pohodě, ale také pár lidí, kteří s tím měli obrovské problémy. Takže tak jak má T-M bordel v některých vyúčtováních, tak má zase VF pěkný binec i ve vracení záloh. Konečné resumé je tedy to, že je to všechno jedna velká pakáž :-) Tím je řečeno vše, takže toto fórum týkajících se mobilních operátorů, se na Mobilmanii může s klidem uzamknout a smazat :-D
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 27. 12. 2006 13:37

goob: Před asi 4,5 lety mi jistinu vrátili na požádání do faktury, takže také bez problémů. Teď je to standardně nastavené vrácení poštovní poukázkou, ale lze si to změnit v Samošce na bankovní převod či do Vyúčtování. Já s tím žádný problém neměl a ani lidi, co znám.

Jsi zase pil dvanáctku a trochu jsi to přehnal co?? :D :mrgreen:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 12. 2006 14:23

esquire: to, ze ji vratili tobe v poradku uz pises potreti. Goob, jako jediny, rozumne napsal, ze je to jak kdy. Mne ji vraceli mesic, kamosce ctvrt roku. Obema na ucet.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XXTeens 27. 12. 2006 17:45

esquire píše:[size=75]XXTeens: Jsi neskutečně trapný. Pokud nemáš nic k tématu, zdrž se svých ubohých komentářů. Děkuji.
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ostrava.777 27. 12. 2006 18:13

S Jistinou problém nebyl, jen jsem ji chtěl poukázkou a oni mi ji dali účtem, před půlrokem jsem u VF měl cca 4 čísla. ( 50 Naplno, 150 NAPLNO, VF Super, Rozjezd ) a měl tam číslo účtu a oni to brali automaticky. Teď u VF nemám na sebe nic, jen čekám na ten Převod už druhej měsíc a nic. Maj tam už dvě stížnosti, do konce roku to má být vyřešený, takže uvidím.
ostrava.777
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 12. 2006 18:41

prevod zodpovednosti probiha uplne bez problemu, mne neprobehl chybou operatora, ktery mi rekl, ze nemam platit fakturu, ze se zaplati ze zbytku jistiny. Prevod neprobehl proto, ze nebyla uhrazena. Omluvili se a dali slevu z faktury 2000, protoze prevod uspisit nelze a vzdy musi byt k ucetnimu obdobi. To je taky ale dobra hovadina:-( kdyz to chci nekomu dat hned, tak nevidim duvod neco odkladat.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků