Vodafone - dotované telefony (odměna po 2 letech)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kefak 19. 12. 2006 17:59

ted asi za dva dny mela mit moje mati o VF slevneny foun za dvou letou vernost.......jak jsem dneska volal do VF rekli mi ze je tam jeste pul roku cekaci lhuta......... vedeli jste to????
------------------------------------------------------------------------------------------------
FAQ:

- závazek na MMP je 6 měsíců
- v případě porušení se doúčtuje chybějící část částky, kterou jste se zavázali za 6 měsíců utratit
- nákup je možný na číslo, kde nikdy telefon nebyl brán, nebo po 2 letech od posl. koupě
- při nákupu na nové číslo, ale ne ihned po aktivaci, je nutné využít *077 nebo prodejnu
- při nákupu po 2 letech můžete využít i samoobsluhu
- lze k jakémukoliv tarifu, nutné pouze dodržet MMP (platí v novém systému)
Naposledy upravil Snekac dne 3. 10. 2011 18:55, celkově upraveno 4
Důvod: Aktualizace
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abracas 19. 12. 2006 18:01

A nemá tvoje mamka vodafone teprve rok a půl? :wink:
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak 19. 12. 2006 18:05

tak asi nejsem debil ne..... to si peclive hlidam.... vychazi to na vanoce......mel jsem to tak i pred dvemi lety ale to mi dali mobil hned............ a nemusel jsem cekat blby pul rok.........
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 19. 12. 2006 18:13

kefak: Pokud nemáš včas uhrazeno posledních 6 faktur, tak je důvod tam.

Nový telefon za skvělou cenu je pro vás připravený, pokud:

* jste u nás aspoň 2 roky
* posledních 6 měsíců platíte naše vyúčtování včas
* máte kterýkoliv z tarifů Vodafonu kromě Slyším vás, Odepiš, Junior, Rozjezd naplno, Na jistotu nebo Na zisk (tyhle tarify jsou zase výhodné jinak :o)


A něco pro ty, co budou mít nárok na telefon až v lednu 2007.

Nejste u nás ještě dva roky? Nevadí, stejně pro vás máme speciální Vánoční nabídku! Pokud máte nárok na zvýhodněný telefon až v prosinci 2006, nebo v lednu 2007, můžete ho získat už teď. Stačí zavolat na číslo *077 a telefon si objednat. Nabídka platí do konce roku. Jenom myslete na to, že pokud si mobil objednáte po 15. prosinci 2006, nemůžeme zaručit, že ho stihneme dodat ještě pod vánoční stromek. Tak nám rychle zavolejte!
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak 19. 12. 2006 18:44

splnuji tyto podniky co jste psal ale operator mi rekl ,ze je tam jeste úul roku cekaci lhuta..... ze pry nove narizeni
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 12. 2006 20:39

Asi nějaký důvod mají, ale měli by ho sdělit přesně.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 12. 2006 22:01

Zajimave, mne ho dali a to jeste ani dva roky nebyly. Pry kdyz jsou ty vanoce. Zadna cekaci lhuta neexistuje. Uvedom si, ze sem chodi lide, co o tom neco vi. Pokud mas cekat pul roku, presne to odpovida na spatnou platebni historii. Btw navic je oficialni nabidka: pokud s nami budete dva roky az v lednu nebo unoru, muzete si vzit telefon uz ted. Musite ovsem splnovat podminky jako placeni vcas atd. Navic uvadi, ze si mate telefon stihnout objednat vcas, ze u objednavek po 15.12. nezarucuji dodani pod stromecek. Vy cekaci dobo.
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kefak 20. 12. 2006 16:53

tak asi vim jestli to mati platila nebo ne.........ja tam zajdu jeste jednou.....
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 20. 12. 2006 16:56

kefak: Prostě podmínkou je mít zaplacených včas 6 faktur. Pokud je nezaplatila včas nebo byla v prodlení s platbou, tak prostě má smůlu. Myslím, že to nejsou tak nesplnitelné podmínky, kvůli kterým bys tu musel vyřvávat, jak je ten Vodafone strašný. :roll:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak 20. 12. 2006 17:16

vse je zaplacne........
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 20. 12. 2006 17:25

kefak: Tak jedna z těch podmínek není zřejmě splněna. Být u VF 2 roky (resp. uběhly 2 roky od poslední koupě telefonu), mít zaplacených řádně a VČAS posledních 6 faktur a mít jakýkoli taríf, kromě tarifů Slyším vás, Odepiš, Junior, Rozjezd naplno, Na jistotu nebo Na zisk.
Pokud jsou tyto podmínky splněny, tak není problém zvýhodněný telefon objednat. V případě, že sis jistý splněním těchto podmínek, pak znovu kontaktuj operátora Vodafone péče o zákazníky. Určitě ti rád vyhoví.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sitramek 20. 12. 2006 18:23

Můžu mít dotaz.... to zvýhodnění je dle tarifu, který u VF používám?
sitramek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 20. 12. 2006 19:30

sitramek : Ano. Stačí, když se podíváš sem :wink:
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 20. 12. 2006 21:46

sitramek píše:Můžu mít dotaz.... to zvýhodnění je dle tarifu, který u VF používám?u/quote]

take muzete tarif zmenit. Pokud zmenite tarif rovnou s objednavkou telefonu, budete mit cenu podle noveho tarifu, i kdyz jeste zmena fyzicky neprobehla. Prakticky se takto da usetrit az jeden pausal z sesti:-)
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod szkepek 21. 1. 2007 21:14

hehe, a co je tam potom pro mě za zvýhodnění, když u třeba SHARPu mi to napíše: "Zvýhodněná cena Nabito 100 : 1977,-" (pokud tam jdu přes telefony pro stáv. zákazníky)
a pokud tam jdu normálně přes Telefony v menu vypíše to akorát :
Cena s Nabitými tarify Nabito 100 : 1977,-

Na čem teda ušetřím když jako stávající zákazním bych platil se stejným tarifem stejné peníze :-) ???

děkuju za odpovědi, asi jsem jenom natvrdlej :wink:
szkepek
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků