Nokia 6234 - po změnách motivu telefon hlásí nedostatek pam.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alexia 12. 12. 2006 07:36

Stáhla jsem si do mobilu témata a asi 10x si motiv změnila, a nejednou mi to hlásí NEDOSTATEK PAMĚTI. Tak jsem vymazala vše možné co se dalo, hry,aplikace,SMS,..
Téma zase změnit šlo ale jen dvakrát a opět stejný problém, kam mi tedy mizí ta volná pamět, v mobilu je přeci 6MB

Prosím jak to mám napravit? :hm Neukládá se v mobilu někde ty všechny změny. děkuji za rady

//De Funes: upraven název vlákna.
alexia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vnb 12. 12. 2006 10:57

ani není potreba mazat sms a aplikace, jestli mas v telefonu volne misto a hlasi ti ze nema dostatek pameti nebo neco, tak ho proste vypni a zapni a uz to pujde :wink:
vnb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexia 12. 12. 2006 11:03

Bohužel to nejde :( Zkoušela jsem i vyndat baterku.
V návodu čtu vymazat sdílenou pamět ale kde to je???
alexia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z-e-v-l 12. 12. 2006 12:59

Tohle se mně taky stalo. Vytáhnout baterku nepomohlo, ani žádný mazání paměti. Nakonec pomohlo až přehrání firmwaru. Byla to verze 3.70 a dali mě tam znovu 3.70, nic novějšího ještě nebylo. Zatím se to neopakovalo.
z-e-v-l
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 12. 12. 2006 19:37

Ano je to problém pomůže jen přehrání firmwaru.....pokud je telefon v záruce je to zdarma závada je u výrobce bohužel,pozor na to........... :( :( :(
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2006 19:43

To se podle mně ten obsah tématu zapsuje do Flashky skryté části. Mněl jsem 6101 a když jsem instaloval Torino.nth tak taky to samý
anonymni

Odeslat příspěvekod Radek E. 12. 12. 2006 20:55

Nejste uživatel wapového připojení? Podobná chyba s nedostatkem paměti bývala u modelů Nokia 2-3 roky zpět, k nápravě stačilo potvrdit položku "Vymazat paměť" ve webovém / WAPovém prohlížeči.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 12. 12. 2006 22:58

:roll: Wap s tím nemá nic společného.......................bohužel je to chyba telefonu reklamace uznána přehrání firmwaru zdarma...........................nezkoušel jsem ale reset celého telefonu možná by to třeba pomohlo :( :(
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 13. 12. 2006 08:15

Neptal jsem se, jestli s tím má WAP něco společného. Jako byste tím koulením očí vyvracel provázání paměti, kterou využívá vestavěný prohlížeč telefonu, se zbytkem paměti telefonu. Upozorňoval jsem na to hlavně z důvodu předchozích FW chyb, kdy využití vestavěného prohlížeče zahltilo paměť telefonu, se kterým nezbývalo, než navštívit servis (popis problému s pamětí byl podobný, jako v tomto případě). Skutečnost, že došlo několikrát ke změně schéma s problémem nemusí mít žádnou souvislost.

Vše co uvádím je skutečností (a záležitostí) některých modelů Nokia, rok dva zpátky. Neopovrhujte nabízenými zkušenostmi.
Naposledy upravil Radek E. dne 13. 12. 2006 11:27, celkově upraveno 1
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jankys 13. 12. 2006 09:38

takisto to robila aj moja 6230i, prehliadac hravo zahltil aj 6 MB pamati, takze sa uz do telefonu nedalo vobec nic kopirovat.
A vymazanie vyrovnavacej pamate naozaj pomohlo, podla mna by to stalo za skusku aj v tomto pripade :hm
siemens A35 > 3310 > 6230 > 6230i > 6233 > N73 > N80
jankys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 13. 12. 2006 11:25

:roll: Proč ta silná slova jsou tu lidé kteří nemají zkušenosti.............s tímto problémem.......chtějí jen poradit co s tím nechápu ten projev :cry: :cry:

//De Funes: možná jsme si úplně neporozuměli. Nechtěl jsem, aby můj příspěvek vyzněl prudce nebo proti Vám. Snažím se psát jasně a přímo, aby byl text a obsah k pochopení při prvním čtení. Vítám každý hodnotný příspěvek do diskuze, včetně Vašeho.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod babca 13. 12. 2006 11:47

rajs píše::roll: Proč ta silná slova jsou tu lidé kteří nemají zkušenosti
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 13. 12. 2006 11:48

jankys píše:takisto to robila aj moja 6230i, prehliadac hravo zahltil aj 6 MB pamati, takze sa uz do telefonu nedalo vobec nic kopirovat.
A vymazanie vyrovnavacej pamate naozaj pomohlo, podla mna by to stalo za skusku aj v tomto pripade :hm

Skoda ze v prehliadaci sa neda nastavit velkost docasnej pamate, trebars tak ako v pripade PC prehliadacov. Lebo ked je nieco neobmedzene tak to zacne robit neplechu ked to dojde ku stropu.

to: rajs
sklop usi De Funes ma pravdu ohladom tvojej reakcie.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexia 14. 12. 2006 07:33

Moc děkuji za rady. Budu muset teda to nechat přehrát,v záruce tel. je ale nevím co dělat když je od Vodafonu.Už se mi tam nevejdou ani tři přijaté SMS.
alexia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 14. 12. 2006 08:41

Ja to z času na čas premažem nezávisle od toho či mi telefón sám hlási že má nedostatok pamäti alebo nie...
Uvedomujem si že keďže to má vnútornú pamäť tak to tam dáva nejaký ten sajrajt z webového prehliadača a rovnako ako z času na čas mažem históriu a všetky súbory z internetového prehliadača, tak mažem aj pamäť mobilu.
Rovnako si ani vy nenecháte zasviniť browserom kompletný počítač, lebo ak by ste ho neobmedzili, by ste videli ten chaos čo by po ňom na disku zostal........
Slamka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků