Pamě? NOKIA 6230i pls poradte

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Harry 04 10. 6. 2006 11:35

Jak je to u tohoto mobilu s pamětí pro hry ?
Je to nějak omezeno nebo jen podle zbyvající paměti třeba na kartě?
Děkuji předem za odpověď...
Pavel Harry 04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 6. 2006 11:39

Ježiši! Kdyby jste použili funkci hledat, tak by vyjelo hafo diskuzi na toto tema!
Takže opět: Tento telefon, má vyčleněnou paměť na Java hry a to je 2 MB. Tato paměť nejde zvětšit a ani použít paměť telefonu či karty. Dále taky jdou instalovat pouze hry do 512 kb, větší se tam bohužel nevejdou. Hry a aplikace bohužel jdou nainstalovat pouze pomocí PC nikoli v mobilu, jak je tomu tak u Nokii s operačním systémém, nebo Sony Ericssonu.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Harry 04 10. 6. 2006 11:46

[quote="Jack O´Neill";J Tento telefon, má vyčleněnou paměť na Java hry a to je 2 MB. Tato paměť nejde zvětšit a ani použít paměť telefonu či karty. n/quote]

A kdyby se ta hra hodila do Galerie nebo do aplikací?
Pavel Harry 04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 6. 2006 13:17

Tak by to taky nepomohlo, protože Galerie je paměť telefonu. A navíc telefon kdyby tu hru měl v galerii tak by řekl, že neznámy typ souboru. Takže jsme zase u toho, že hry se pomocí PC Suitu dají nahrát pouze do aplikací a pomocí MobilMB a jiných to jde i do her, celkově je jedno kde se to dá, paměť bude pořád 2 MB.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xroot 11. 6. 2006 08:37

Pokud se nic nezmenilo od dob co sem mival nokii series40 (to ta tva je) tak pamet pro java aplikace byla sdilena hrami a aplikacemi a tohle ne nedalo nijak obejit :x No jesteze mam ted symbian :D Kde takove stupidni omezeni neexistuji.
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod oookkk 19. 6. 2006 09:09

Je to presne tak jak je uvedeno vyse. Je to pekne stupidni omezeni, ale co nadelas. Utechou ti muze byt, ze pokud mas ty hry v *jar tak je muzes soupnou do galerie nebo na kartu a i kdyz je nerozjedes (to je musis instalovat prez PC) tak je muzes alespon komukoli poslat a ses omezenej jen mistem pametovky nebo mobilu.
oookkk
Junior

Odeslat příspěvekod wo106 19. 6. 2006 09:17

Ale u S40 3rd už toto omezení není protože můžeš ukládat hry i na paměť. kartu. Př. 6280,6131,6233,6234
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod Papi 20. 6. 2006 18:36

přesně tak, mám N6280 a tam je to v pohodě, zvláš, když mám 1GB kartu :). Ale hry moc nehraji, tak by mě stačili i 2 MB paměti, v současné době mi hry zabírají 1.6MB
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků