KALKULACKA ODS: to se snad ze mne dela mobilmania.cz srandu?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod spage 5. 3. 2006 10:38

to ma bejt jako nejakej vtip, umistovat do aktualit reklamu na ods? nejsem sice ani oranzovej, ani cervenej a uz vubec ne zelenej, ale vadi mi to, doufam ze uz se to vickrat nestane!!!

//hot_spot: Přesouvám
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 5. 3. 2006 11:18

to je akorat reklama na clanek na FINexpert.cz....
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod krtenek 5. 3. 2006 11:54

:twisted: Nokia + Eurotel + ODS rulezz. :twisted:
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 3. 2006 12:36

Je to odkaz na článek serveru FinExpert. Jeho téma nás v redakci nezajímá, odkazovaný článek volí redakce linkovaného serveru.

Jsem ale přesvědčen, že pokud nějaký podobný finanční produkt na své stránky přidá i jiná strana, FinExpert o něm napíše. A když ho bude chtít nalinkovat, stejně jako u tohoto článku nás v redakci téma vůbec nebude zajímat. Je to pro nás pouze internetový odkaz.

Jestli máte proti ODS nebo nějaké jiné straně výhrady, bude určitě lepší, když je přidáte pod nalinkovaný článek, případně jinam. Mohu doporučit třeba blog volby.finexpert.cz. Tady to vážně nemá moc smysl.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 5. 3. 2006 12:54

Když na to přijde: proč by případně MM nemohla dělat reklamu ODS? Je snad nějakým veřejnoprávním médiem? Není.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MASH 5. 3. 2006 13:23

Tak koukam, ze server zajimajici se o mobilni telefony zcela otevrene zahajil kampan politicke strany ODS (bleskovkou odkazujici na kalkulacku ODS).
Cpani mobilmanie do politiky povazuji to za nehorazne! Navic clanek na finexpertu je jen prevzane PR ze stranek ODS (bez dalsich vysvetlujicich veci - tedy nic o zdrazeni potravin a vsech sluzeb, ktere jsou dnes v 5% DPH).
Jsem mobilmanií znechucen! Osobni politicke nazory Brozi a Lutonskeho si myslim na tento server nepatri! Respektive, zadne politicke nazory sem nepatri! Ostatne, toto vzdy p. Lutonsky horentne prosazoval (nechtel, aby na mobilmanii byla diskuze podobna te, ktera je napr. pod politickymi clanky seznamu.cz, nebo lidovek).
Holt, volby se blizi. HNUS!
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 3. 2006 13:23

MASH: Vy jste nečetl, co jsem psal, že?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Am!go 6. 3. 2006 09:02

nechápu, co vám tak vadí, vždyť je to jenom odkaz, můžete ho v klidu ignorovat... Sice se mi to taky moc nelíbí, ale už si na to zvykám a hrdě přecházím. Jinak co se týče toho, že se jedná o ODS, to bych mic neřešil. Kdyby byly v bleskovkách zpřávy jen o Nokiích, asi by si nikdo moc nestěžoval, že je tam jenom Nokia (maximálně zapřísáhlej siemensák), navíc lepší ODS než KSČM :)
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 3. 2006 11:36

MASH: Sice jsem tě sem přesměroval, ale nejdřív si přečti co se tu probralo než stiskneš ctrl + v ;) Já nechápu proč z toho děláte vědu, MM není FinExpert tak těžko ovlivní na co na FE vycházejí články...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 3. 2006 14:14

MarekL: Heh, přesně tohle jsem psal, leč můj příspěvek se asi neuložil.

Pro ostatní: Je to link na jiný server a co víc - není to reklama, je to pouze informace, že něco takového existuje. Bráno do absurdity - to by musely být zpravodajské stránky novin prázdné, protože co se tam píše, je často o aktivitách různých politických stran.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 6. 3. 2006 14:32

MASH: Neber to tak vážně a tohle je jen teorie. Boža ani Lutonský s tím nemají co dělat. Občas je tam link na Autorevue, tak teď tam byl prostě na FinExpert, který taky spadá pod redakci Computer Pressu pokud se nepletu, takže tam mohl být jakýkoliv článek, třeba o spotřební dani na benzín - to bys pak psal, že dělá mobilmania reklamu státu, nebo že naopak prosazuje spotřební daně???

To cos napsal je holá kravina a jen tvoje neopodstatněný vsugerování něčeho, co není pravda a je to jen a jen tvůj výmysl. Navíc Marek L. napsal dost jasně, jak to je, tak nevím co dál řešíš.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomtom8 7. 3. 2006 09:25

1) Byla to reklama, ci jakysi druh propagace, pokud date http://www.mobilmania.cz a podivate, tak je jasne napsano, ze s onou politickou stranou USETRITE.
2) To ze je to odkaz na jiny server pozna pouze zkuseny ctenar MM, novacek nikoli
3) Panu Lutonskemu nic nevysvetlite, je to samozvany vladce, ktery vi vsechno nejlip
4) Nebylo to objektivni
5) Dalo by se polemizovat, o tom kolik dostanete navic, a kolik budete muset potom vsude doplacet, ale to sem nepatri.
6) politika sem neptatri, tady se ma mluvit o mobilech (aspon podle nazvu serveru tak soudim)
7) propagace auta (autorevue), software (zive), je neco jineho nez politicke strany (finexpert)
tomtom8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 7. 3. 2006 10:06

Ježiš, zase tady děláte z komára velblouda. BTW: raději 100x ods než rozhazovačnou čssd!!!!!!!!
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Koumeles 7. 3. 2006 10:56

BUdou levnejsi telefony a telefonovani.....a to ma spojitost :D
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 3. 2006 11:04

tomtom8 píše:7) propagace auta (autorevue), software (zive), je neco jineho nez politicke strany (finexpert)


FinExpert je o financích a ne o propagaci politických stran. Na to je jiný web (http://centrumpolitiky.centrum.cz). A myslím, informace že navrhovaných komplexních daňových změnách v podání jakékoli strany na web o financích prostě patří.
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků