Samsung D600E máte ho už někdo?

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BananaYoe 14. 11. 2005 22:56

Jelikož je tenhle mobil už nějakou dobu v nabídce oskara i T-mobile tak se ptám jestli ho už někdo vlastníte a nechcete se podělit o zkušenosti. Já bohužel patřím k zákazníkům eurotelu tam mě nezbývá než čekat až si ho ten můj super operátor hodí do nabídky. Ještě bych ho mohl koupit i u T-moible ale nevím jestli je blokovanej nebo ne. Díky všem za odpovědi.
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 11. 2005 00:01

blokovanej neni...vypada moc dobre, display je uzasnej...zajimave je to flashove menu, ale je to trochu neprehledne...klavesnice super...jinak jsem si s nim moc nehral, takze moc nepomuzu...

jo ajeste jedna vec - prvni varka je jen D600 bez EDGE, D600E bude az o trochu pozdeji (u t-mobilu)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BananaYoe 15. 11. 2005 10:29

Ještě bych se rád zeptal jestli je u T-mobilu nějak customizovanej na T-mobile. Nechci aby tam na mě blikala nějaká fialová barva a podobný výmysli. Prostě aby ten telefon byl uplně čistej bez žádných dodělávek od operátora.
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 11. 2005 11:39

No kupodivu jsem si nejakych silnych uprav nevsiml...ma loho nad displayem, ale v SW snad ani nebylo logo t-zones....ale mozna je to tim, ze to jsou prvni kusy, kdo vi, co s tim zacnou delat...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 15. 11. 2005 12:36

Kolko tam u vas stoji na akciu , u nas stale nic,som zvedavy kedy pride, co cakanie je nuda

ale ako tak citam tak vela ludi ho tuna nema,kazdy ide po k750i,aj ked ja okrem fotaku nevidim nic bombasticke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BananaYoe 15. 11. 2005 21:56

Ještě bych se rád zeptal jak sou na tom instalované hry. Na mém stařičkém samsungu E700 jsou strašně sekaný. Můžeš to srovnat třeba se SE k700i? tam se hry hýbou docela svižně a dají se už aji obstojně hrát. jak je na tom tedy D600(e), díky moc.
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 11. 2005 22:10

zitra zkusim kouknout, snad si vzpomenu :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ecthelion 18. 11. 2005 11:28

Bodli by prakticke skusenosti s tymto MT od vas...
Nejaky dobry ujo zo Samsungu mi povedal, ze na Slovensku bude D600e od polovice novembra a stale nic... a cakam a cakam...
Ecthelion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schiffa 19. 11. 2005 19:09

taky by me zajimaly podrobnosti. Ted koukam do katalogu od nemeckeho T-mobile a tam inzerujou 256 MB interni pamet ??
Jo a cena je 150 euro ??
schiffa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BananaYoe 20. 11. 2005 15:41

Caddy píše:zitra zkusim kouknout, snad si vzpomenu :)


Caddy tak co? vzpomněl sis? docela by mě to zajímalo. jak je na tom s těma hrama.
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 20. 11. 2005 17:33

je pravda ze to zbytocne pokaslali, lebo ked sa to vezme tak napr. pri wapovani clovek nemoze pocuvat nic (ziadna hudba) :roll:

ale na druhej strane, clovek ktory si ho kupi, tak s tym rata a kupi si ho pre ine prednosti :hm , mna osobne to trapit nebude (mam 6230), len zatial nie je u nas v akcii :roll:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olas11 20. 11. 2005 17:49

no tvůj argument, že to nikdo nepotřebuje je přinejmenším trapný! Jako kdybych napsal, že nikdo nepotrebuje karty, display QVGA, fotak, apod., to by potom nebyla diskuse o tomhle telefonu, že? Tudíž si argumenty typu kolik lidi to vyuzije nech pro sebe. Takové "maličkosti" totiž dělají telefon (D600), špičkovým telefonem W900 (k750 jsem nenapsal, jelikož by se mohl nekdo ohradit ze K750 nema QVGA rozliseni disp.) ...
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod beat 20. 11. 2005 18:36

To Beat Oco a Olas: Nechte toho!Promazáno! ..H.A.Z.I..
beat
Junior

Odeslat příspěvekod mobiland 20. 11. 2005 18:40

Nevíte někdo náhodou, jestli se tomuto telefonu bude dát dokoupin nějaká redukce na běžná 3,5 sluchátka? Je to pro mě dost zásadní informace...... :?
mobiland
Junior

Odeslat příspěvekod mobiland 20. 11. 2005 19:24

Myslím, že tenhle model si hraje na Mp3 přehrávač celkem dost. Když vezmu v úvahu třeba kvalitní stereo repro a karty... :pozor2 Jen to přehrávání na pozadí :oops: , ale to oželím..
mobiland
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků