Co nejlepe na mp3???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xcookx 21. 4. 2005 22:08

Rozhoduji se mezi sx1 a NK 6230 a zajimlo by mne co hraje lepe mp3 myslim jako hlasitost a basy.Jeste jak dlouho vydrzi nokie vim ze sx1 tak 1 den kdyz se posloucha radio nebo mp3.Nebo co jineho jeste navrhujete?Diky za odpovedi :D
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 22. 4. 2005 20:02

SX1 hraje dost hlasitě, ber ho. ovšem ještě zvaž ty 2000 Kč investovaných do paměť. karty, protože SX1 má vnitřní paměť 5 MB, to je tak na jednu písničku. :D
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 22. 4. 2005 20:32

k pameti: Nokia 6230 ma 8MB vnitrni pameti. Nevim, jak SX1, ale 6230 umi prehravat i na pozadi bez jakehokoli zpomaleni reakci!!!
Basy se daji nastavit v ekvalizeru, ale ty dodavane sluchatka nejsou zadna slava...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 22. 4. 2005 20:43

Jony píše: Nevim, jak SX1, ale 6230 umi prehravat i na pozadi bez jakehokoli zpomaleni reakci!!!


SX1 taky, v pohodě bez sekání. :roll:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 22. 4. 2005 20:51

xcookx: Zkoušel jste před založením diskuse použít vyhledávání? Takové téma se tady řeší už minimálně třikrát...
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 4. 2005 20:52

radekm píše:SX1 taky, v pohodě bez sekání. :roll:-/quote]


Navíc když má OS, ve kterém může běžet více aplikací najednou...

P.S.: Paměťovka MMC 256 MB se dá koupit pod 7 stovek.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jony 22. 4. 2005 20:53

radekm: jasne, ale ja jsem tkousel byt pripojeny pres BT na GPRS, prehravat MP3 a otevrit slozku se zpravama(60) a otevrela se stejne ryckle jako jindy...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 22. 4. 2005 20:57

tak si kup MDA Compact ten hraje luxusne hihi
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenicekk 22. 4. 2005 21:09

radekm píše:
Jony píše: Nevim, jak SX1, ale 6230 umi prehravat i na pozadi bez jakehokoli zpomaleni reakci!!!


SX1 taky, v pohodě bez sekání. :roll:-/quote]
coze!? vzdit je vseobecene znamo ze se mp3 na sx1 sekaji, kdyz se player pusti na pozadi...z tohoto duvodu sem nainstaloval oggplay
jenicekk
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 22. 4. 2005 21:09

xcoox: SX1 zase tak uplne v poho neni! Nekdy se mi stavalo (a nejen me), ze se po prvni ci dalsi prehrane MP3 prehravani zastavilo a muselo se prehravani spustit znovu. Nemluve o tom, ze kdyz spoustite jakoukoliv aplikaci pri prehravani (treba SMS), tak se zvuk zacne trhat. Nokia 6230 temito neduhy netrpi. Nicmene setkal sem se u ni s jinym jevem a to s tim, ze neprehrava nektere MP3. Nevim cim to je, nejak blize jsem tento problem nestudoval (asi birate nebo frekvence, nevim).

Jinak oba telefony, ktere srovnavate po zvukove strance jsou v poho, mozna o neco malo lepe zvukove mi vychazi Nokia.

Po cenove strance mi nezbyva, nez asi doporucit koupit SX1 + minimalne 256 MB kartu (lepe 512 MB). I kdyz ja osobne bych znovu po SX1 uz nesahl a radeji bych volil druhy zminovany telefon.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 22. 4. 2005 21:09

morki: ono jde taky trochu o vydrz.
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 22. 4. 2005 21:11

jenicekk píše:oze!? vzdit je vseobecene znamo ze se mp3 na sx1 sekaji, kdyz se player pusti na pozadi...z tohoto duvodu sem nainstaloval oggplay


kdes to slyšel? normálně jedu v tramvaji, na pozadí přehrávač, hraju hry a čtu SMS bez sekání. :eh
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenicekk 22. 4. 2005 21:11

To dolnajs: to zasekavani skladby je odstraneno v FW 15, takze pohodcka, ale stale zustava sekani pisnicky pri hrani na pozadi
jenicekk
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 22. 4. 2005 21:13

ConPower píše:Navíc když má OS, ve kterém může běžet více aplikací najednou...

P.S.: Paměťovka Pb]MMC 256 MB[/b] se dá koupit pod 7 stovek../quote]


Přesně tuhle kartu mám, 256 MB nevím značku, ale kdybych si měl vybrat koupím si alespoň 1 GB, protože většinu paměti zabírají mp3. :wink:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenicekk 22. 4. 2005 21:13

radekm píše:
jenicekk píše:oze!? vzdit je vseobecene znamo ze se mp3 na sx1 sekaji, kdyz se player pusti na pozadi...z tohoto duvodu sem nainstaloval oggplay


kdes to slyšel? normálně jedu v tramvaji, na pozadí přehrávač, hraju hry a čtu SMS bez sekání. :eh-/quote]
no muj sx1 se seka, a vsem mym kamosum na symbianforu taky, ted sem to pro jistotu kunzultoval s mobilerXXX...a jeste k tomu hrajes hry, no mas to teda dobre...
jenicekk
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků