MonsterPack - YuetMod - (V360, od verze 1.7 i pro SILVR)

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mazo 22. 11. 2006 18:00

sajoman ake vidis rozdiely-klady D&Sfinal oproti Yuet1.7, ked ho odporucas?
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sajoman 23. 11. 2006 10:18

nuz asi hlavnou featurov co nema D&S je Edge .. ale mne sa paci rychlost toho FW, super 3x4 mma_ucp menu, .. co sa tyka nejakych ostanych drobnosti, tak to je tazko zistit, to by som musel pouzivat dlho Yuet mod a dlho D&S final mod .. je stabilny, niesu ziadne problemy, dostatok voleneho miesta, po vymazani niektorych veci co su podla mna zbytocne, som ziskal skoro 7MB fleku, co je na internu pamat a FW dost slusne .. ono kazdy ma ine poziadavky, ja som si prerobil ako vzdy DRM, skiny, iTunes, ... . Treba oskusat a posudis sam casom co je better alebo nieje, na letsmoto ma D&S final A+ hodnotenie
sajoman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 23. 11. 2006 18:23

kedysi som kamaratovi flashol do L7 yuet1.7 Teraz mi ho dal s tym ze mu robi "nejake blbosti". Mam ju uz tyzden a ziadne chyby som nenasiel. Spominany Edge sa mi akurat zdal pomaly,tak som ho zmeral s vysledkom do 10Kbps. Neviem cim to moze byt,ale signal je dobry. Takze taky edge kludne obetujem ;-)
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 24. 11. 2006 10:23

mam trosku taky problem s D&S Final a sice ked v nastaveni stylov zvonenia dam akekolvek zvonenie, tak ked mi niekto zavola, stale sa ozve iba klasicky zvuk, navyse sa mi zda, ze ako si nefunfuju ani ID zvonenia. Viete s tym niekto poradit? Dik.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 24. 11. 2006 10:53

skus vymazat 2 zvukove databazy v a:\mobile\audio
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 27. 11. 2006 11:58

ano, pomohlo to, super uz to ide...vdaka za pomoc
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 29. 11. 2006 12:39

no prave som zistil /po vypnuti a zapnuti telefonu/ ze to robi to iste...cize problem nadalej trva. Navyse som zistil ze po odstraneni tych 2 databaz, mi neslo nastavit dodatocne nahrane zvonenia. Hm? este nejake rady, alebo tam mam nahrat iny FW? Vopred vdaka.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josso 29. 11. 2006 13:18

P2Kadvancer si mozes opravit databazy zvoneni ale vymazu sa ti zvonenia ktore si si dal do mobilu sam takze po renovacii databazy ich budes musiet znovu nahodit..
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnLee 9. 12. 2006 08:49

Zdravim, mam Moto chvili, podarilo se mi prehrat Vodafone FW a misto nej dat yuet 1.8 ale celkem me stve ze nejde nastavit levy Smart tlacitko, i kdyz tam dam napr vyzvaneci styly tak tam mam porad nabidku menu. Muze mi nekdo poradit jak to jinak zmenit? A taky jak zmenit prave tlacitko kde je hlasova volba.
JohnLee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josso 9. 12. 2006 10:42

nechapem preco ti nejde zmenit lave tl. - musi to ist.. hlasovu volbu na pravom zmenis prehratim seemu 005B-0001. mam tento seem aby si mal miesto hlasovej volby na pravo fotak - ja menim seemy cez MOTOKIT.. ak chces zajtra hodim ten seem na fotak na eDisk
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnLee 9. 12. 2006 12:57

Tak jsem zkousel i jine FW a jen u yuet 1.8 mi to leve tlacitko nejde zmenit. Mam tam porad Main Menu i kdyz v nastaveni je neco jineho. Ten seem jsem taky nasel, ale pres p2k tools mi to tam nejde narvat. Tak jsem tam hodil nejakou D&S Final a pohoda. Ale diky za snahu. :tleskani

PS: chtel jsem se zeptat zda neexistuje nejaky figl na zmenu ukazovani datumu...v ceskym LP neexistuje format napr 9-pro-06 jak to jde v cizim LP.
JohnLee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danora 11. 12. 2006 08:28

JohnLee píše:PS: chtel jsem se zeptat zda neexistuje nejaky figl na zmenu ukazovani datumu...v ceskym LP neexistuje format napr 9-pro-06 jak to jde v cizim LP.


a toto nie je v nadstaveniach datumu?
ja tam mam volby pre format datumu a to:
12/31/99
31.12.1999
31.dec 99
...aj zajtra je den...
danora
Junior

Odeslat příspěvekod *f* 11. 12. 2006 12:29

no ved o to asi ide, ze jemu nefunguje zobrazenie ceskych mesiacov formou 31.dec 99...
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danora 11. 12. 2006 12:56

Aha....
uz som to pochopil o co ide. Som to vyskusal a nefunguje to ani mne :( ked si zmenim jazyk na CZ
...aj zajtra je den...
danora
Junior

Odeslat příspěvekod mazo 11. 12. 2006 17:15

zeby to bolo prosincom, listopadom a podobne? :lol:
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků